Moje oblíbené místo

1. ledna 2018 v 13:00 | Barča |  O mně

Článek na vaše přání!


Ahoj, tentokrát tu mám pro vás první článek v roce 2018 a já vám tím to přeji, aby jste si nový rok užily tak jak si zasloužíte. Buďte šťastní a zdraví, snad se nikomu z vás nic nestalo a oslavily jste to tak jak jste si přály. Do komentáře mi můžete napsat jak jste si to užily a čeho všeho jste se napily. :D :)

Nyní bych přešla k novému vzhledu blogu. No nevím jak vy, ale mě to přijde chudé. Do komentáře mi opět můžete napsat co se vám PŘESNĚ nelíbí a jak bych to mohla vylepšit, aby se vám články četly lépe. Dále se vás ještě zeptám, jestli se vám čte článek lépe, když píši k vám jako ke čtenářům nebo k jednotlivému člověku (Jak se vám líbí článek? VS jak se ti líbí článek?) Takže to jen tak pro pořádek blogu a dále bych chtěla upozornit, že mi můžete pořád psát anonymně pomocí tabulky -zpráva autorovi- opravdu moc mě takový komentář potěší a nezáleží na tom co mi napíšete, ať už to bude ohledně kosmetiky nebo aut nebo, že se budete chtít s něčím svěřit. Odpovídám na všechny dotazy a celkově na všechny zprávy. :)

A teď už k samotnému článku

Já sama nemám přímo své oblíbené místo, protože nikam moc nechodím, ale pokud je venku zima, tak můj nejlepší přítel je většinou nějaký obchod, případně domov a protože já doslovně nenávidím zimu, tak se většinou někam zalezu. (Hmm.. Teď mě napadlo téma na další článek :D ) Takže, aby to nebylo takové krátké tak vám ještě prozradím léto, protože v létě já chodím pořád do svých oblíbených podniků apod.
Vždy začátkem léta, což u mě začíná v ten den, kdy si na sebe můžu vzít něco lehkého (např.: Crop top, šortky, tílko, tři-čtvrťáky, koženou bundu, atd...) Takže pokud je venku 25°C tak mě můžete vyhlížet s dobrou náladou, protože já mám léto. Po této náladě většinou přichází ještě větší vedro, takže to zajdu do Floridy a dám si ledovou tříšť nebo si sednu s přáteli venku na pohár a ano nedivte se k zmrzlině dojdu. Jakmile odejde tohle vedro přijdou nižší teploty, cože je zase těch 25°C v téhle chvíli chodím pořád na zmrzlinu (radši mám točenou, ale kopečkovou přežiji) a nebo chodím do mrazáku pro nanuky (nejraději mám Twistra). Takže už jsme přežili tři druhy teplot, ale teď přichází ten nejlepší a to jsou teploty 30°C a více, tohle je pro mě dokonalé celoroční období / počasí, protože vám není zima a zalézt si někam můžete vždycky za to v zimě ne, teda já to tak aspoň vnímám, i když vím, že to tak úplně pravda není. No takže, když už jsou ty největší vedra já chodím do aquaparku a nejraději se tam chodím opalovat a zaplavat, abych kapku zhubla.

Tak to je tedy vše pro dnešek, já doufám, že se vám četlo dobře a další článek ve středu, takže čaukýýý ! <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cherry Berry Cherry Berry | Web | 1. ledna 2018 v 14:48 | Reagovat

❤️Šťastný nový rok 2018 přeji❤️

2 Barča Barča | 1. ledna 2018 v 19:02 | Reagovat

[1]: Děkuji i tobě. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama