Únor 2018

Chat - max 10 lidí

24. února 2018 v 12:30 | Barča |  Chat

Chatování ! klikni na odkaz :)

https://chatroll.com/embed/chat/g2xa?name=g2xa

Nový vzhled!

23. února 2018 v 22:19 | Barča |  Něco, co nemá název
Ahojky, tak jsem si řekla, že ta předchozí šablona by chtěla poupravit. Takže co na to říkáte? Mně se to celkem líbí a jsem s tím spokojená. Do komentáře mi napište názor a hlasujte v anketě! Jinak rady a tipy co zlepšit nebo tipy na článek, který by vás zajímal....?

A mám v plánu napsat sem i šlánek s mými oblíbenými jídli a rexepty na ně, takže se těšte! :D
Jinak já jsem dnešním dnem podala přihlášky na školy a podívala se na internáty a upřímně už mám rozhodnuto! Teď ještě doufat, že mě vezmou.... :( :D

Mládí /aneb. zánik světa

23. února 2018 v 8:32 | Barča |  Téma týdne
Mé mládí je krásné a plné smíchu, prožívám nejkrásnější období života a já jej nechci zahodit. Často toužím po lepším životě a neraduji se z toho co mám. Nevím jestli to je správné nebo ne, ale využití víkendu často prožívám na počítači, procházkou se psem, dívání se na TV či povídání si s rodinou. Není toho moc, ale všechno může udělat trochu radosti. Každý má své zážitky a své přátelé a má všeho dost, tak proč chtít ještě víc?
-Odpověď je jednoduchá...Příroda si to tak zařídila. Nechala zde kolovat miliony a miliony let. Mohla zde žít pra pra pra lidi :D a nechala tu žít nás. Podle mě tohle zařídila příroda tak, aby naše budoucí generace chtěla o tolik víc, aby se zabila. Budou chtít více jídla = dojdou ryby, vykácí se lesy, čase dojde voda, kvůli letním tropům a nebo se to tu celé zaplaví, kdo ví... Každopádně si myslím, že se tohle všechno stane. Zamyslete se a řekněte si, zda je tohle normální. Po lidech mají přijít roboti a to se taky stane, protože my lidé nebudeme chtít zánik, a tak se vymyslí roboti, kteří budou přežívat bez ničeho... tenhle článek nebude existovat a my také ne., Ale to jsem extrémně odbočila.
No radši se nebudu opět rozepisovat... :D Snad vás článek inspiroval k lepšímu životu. Nemarněte svůj čas, protože nebude čekat věčně.

Jakože týden bez článku týdne?!

18. února 2018 v 12:32 | Barča |  Téma týdne
Ahojte, dnešní týden žádný článek k tématu týdne nepřináší a já jsem ráda, že vůbec něco píši. Omlouvám se vám, protože mě vůbec nenapadá co k tomuto tématu napsat. Nemám energii a nevím, co si pod tímto představuji. Takže ještě jednou se omlouvám. :-(

Světlo vědomí

13. února 2018 v 10:08 | Barča |  Knihy
Knihu jsem nečetla, takže vám sem hodím okopírovaný text. (Prp. z obalu knihy)
ČLÁNEK NEOBSAHUJE PLACENOU LICENCI, NESLOUŽÍ JAKO PROPAGACE!!!

Závěrečný díl volné trilogie esejů a duchovních příběhů. Navazuje na knihy Čas a prostor a Třpyt prázdna.
Inspirovanými eseji Světla vědomí mystická nauka Míly Tomášové vrcholí. Kruh projevené moudrosti se symbolicky uzavírá do svého prapočátku, do "krajiny Prázdna do země Nikoho, kde stromy teprv klíčí".

První týden druhého pololetí / plíseň

11. února 2018 v 12:59 | Barča |  Dear Diary
Začalo to lépe než jsem si myslela, až na jedno...

Jsem už zdravá nebo ne?

11. února 2018 v 11:19 | Barča
!!!TENHLE ČLÁNEK NENÍ NAPSANÝ ZA ÚČELEM NĚKOHO NAVÉST NA TUHLE NEMOC A ANI NĚKOHO INSPIROVAT K PODOBNÝM NEMOCEM!!!

* K čemu teda ,,slouží" článek ?
- Článek je taková ,,stories" a slouží pro zajímavé čtivo, mě samotnou takové články třeba baví. Takže je to jen tak pro ,,zajímavost" rozhodně ne pro navádění k tomuto onemocnění.


Proč nevyjde článek?

8. února 2018 v 16:20 | Barča |  Něco, co nemá název
Ahoj lidi, dnes nevyjde žádný článek, protože nemám čas moc psát a mám toho hodně do školy, takže jsem se rozhodla, že vám to vynahradím, graficky hezky zpracovaným článkem -téma tydne- :-) a pokud chcete, opět říkám, že můžete napsat, co bych měla napsat za článek. Nějaké téma nebo tak, cokoliv vás zajímá.
Od zdravé výživy přes školu až po názor na nějakou věc. :-) takže ahoj zítra a v sobotu!!! :)

Wattpad

6. února 2018 v 16:00 | Barča |  Něco, co nemá název
Ahoj, dnešním dnem přináším informace o aplikaci Wattpad, ale nebude to takový to nudný, kdy ti budu říkat rok vydání apod. NE! Budu mluvit tak trochu o svém profilu a něco o tom, jak se na aplikaci zorientovat.
Kdo by aplikaci neznal, tak vám sem odim odkaz (otevření na nové stránce) + logo
Wattpad je aplikace, na které si můžeme číst knihy různých žánrů, i když tam chybí kategorie detektivek, tak je tam můžeme najít pod názvem, či kategorií náhodných knih. Líbí se mi, že i my ,,ne-spisovatelé" můžeme psát knihy a vždy (mimo skutečné katastrofy) máme úspěch. Já osobně mám obrovskou radost z mých knih, protože mají až 2 tisíce přečtení! Je to pro mě úspěch, a i když se to nezdá na tom to blogu také sleduji statistiky návštěvnosti a mám z nich obrovskou radost! Klidně vám sem hodím fotku, jak vypadají začátky. Komentáře mi také dělají radost, protože vidět, že si někdo udělal minutu na napsání dvou řádků je úžasné. :D Navíc, i když ne vždy odpovídám vše si čtu a to nemluvím jen o blogu, ale i o Wattpadu, aby jste si nemyslely, že jsem odbočila od témata. :)
Wattpad přináší radost, najdeme tam vše, od informační a fans knihy přes vtipy až do profesionálně zpracovaných knih. Což mi připomíná, že bych vám sem mohla hodit link na nějaké super knihy (a titulek vám ukáže název). této aplikaci si můžete tak udělat svou knihovnu a psát si s ostatními nebo je i sledovat. Můžete na svém profilu napsat nějaké informace a čtenáři zase vám.

Já sama na této aplikaci píšu a mám tam knihy všeho druhu, dokonce i knihu s písničky! :D Taky u mě najdete detektivní příběhy a upíří romány nebo knihu s koňmi a další... Většina už je starší a neručím za gramatiku, ale tak nevadí. :DD


Neztrácet naději

4. února 2018 v 10:15 | Barča |  Téma týdne
Ten to citát jsem si vyrobila a inspiraci k němu jsem našla, když jsem šla do fitka. Byl tam napsaný na zdi a já si jej pořád četla. Věřte mi to nebo ne, ale pomohl mi cvičit asi 10-15 minut jeden cik, myslím že se tomu říká pádlování, ale nejsem si jistá. (Sedíš a v rukou máš tyčku na provázku, která roztáčí kolo a ty jak sedíš tak si připoutáš nohy o cosi a jezdíš furt dozadu a dopředu) - úchylný ? :D -
Mimochodem pokud někdo chce radit se stravou a cviky tak tady je můj nový instagram, který od zítra rozjíždím --> https://www.instagram.com/fitness_barunka/
No takže ten to citát mám daný na počítači na tapetě a vždy se tak podporuji. :-) NIKDY SE NEVZDÁVEJ !