Únor 2018

Nový vzhled!

23. února 2018 v 22:19 | Barča |  Něco, co nemá název

Jenom názorová rychlovka pro čtenáře Smějící se


Jsem už zdravá nebo ne?

11. února 2018 v 11:19 | Barča
!!!TENHLE ČLÁNEK NENÍ NAPSANÝ ZA ÚČELEM NĚKOHO NAVÉST NA TUHLE NEMOC A ANI NĚKOHO INSPIROVAT K PODOBNÝM NEMOCEM!!!

* K čemu teda ,,slouží" článek ?
- Článek je taková ,,stories" a slouží pro zajímavé čtivo, mě samotnou takové články třeba baví. Takže je to jen tak pro ,,zajímavost" rozhodně ne pro navádění k tomuto onemocnění.


Wattpad

6. února 2018 v 16:00 | Barča |  Něco, co nemá název
Ahoj, dnešním dnem přináším informace o aplikaci Wattpad, ale nebude to takový to nudný, kdy ti budu říkat rok vydání apod. NE! Budu mluvit tak trochu o svém profilu a něco o tom, jak se na aplikaci zorientovat.
Kdo by aplikaci neznal, tak tady máte odkazy:
Wattpad je aplikace, na které si můžeme číst knihy různých žánrů, i když tam chybí kategorie detektivek, tak je tam můžeme najít pod názvem, či kategorií náhodných knih. Líbí se mi, že i my ,,ne/spisovatelé" můžeme psát knihy a vždy (mimo skutečné katastrofy) máme úspěch. Já osobně mám obrovskou radost z mých knih. Každá kniha je pro mě úspěch.

(i když se to nezdá na tom to blogu také sleduji statistiky návštěvnosti a mám z nich obrovskou radost! Klidně vám sem hodím fotku, jak vypadají začátky. Komentáře mi také dělají radost, protože vidět, že si někdo udělal minutu na napsání dvou řádků je úžasné. :D Navíc, i když ne vždy odpovídám vše si čtu a to nemluvím jen o blogu, ale i o Wattpadu, aby jste si nemyslely, že jsem odbočila od témata. :))

Wattpad přináší radost, najdeme tam vše, od informačních knih, přes fans knihy, přes vtipy až do profesionálně zpracovaných knih. Což mi připomíná, že bych vám sem mohla hodit link na nějaké super knihy (titulek vám ukáže název). V této aplikaci si můžete udělat svou knihovnu a psát si s ostatními nebo je i sledovat. Můžete na svém profilu napsat nějaké informace a čtenáři zase vám.

Já sama na této aplikaci píšu a mám tam knihy všeho druhu, dokonce i knihu s písničky! :D Taky u mě najdete detektivní příběhy a upíří romány nebo knihu s koňmi a další... Většina už je starší a neručím za gramatiku, ale tak nevadí. :DD


Neztrácet naději

4. února 2018 v 10:15 | Barča |  Téma týdne