Mládí /aneb. zánik světa

23. února 2018 v 8:32 | Barča |  Téma týdne
Mé mládí je krásné a plné smíchu, prožívám nejkrásnější období života a já jej nechci zahodit. Často toužím po lepším životě a neraduji se z toho co mám. Nevím jestli to je správné nebo ne, ale využití víkendu často prožívám na počítači, procházkou se psem, dívání se na TV či povídání si s rodinou. Není toho moc, ale všechno může udělat trochu radosti. Každý má své zážitky a své přátelé a má všeho dost, tak proč chtít ještě víc?
-Odpověď je jednoduchá...Příroda si to tak zařídila. Nechala zde kolovat miliony a miliony let. Mohla zde žít pra pra pra lidi :D a nechala tu žít nás. Podle mě tohle zařídila příroda tak, aby naše budoucí generace chtěla o tolik víc, aby se zabila. Budou chtít více jídla = dojdou ryby, vykácí se lesy, čase dojde voda, kvůli letním tropům a nebo se to tu celé zaplaví, kdo ví... Každopádně si myslím, že se tohle všechno stane. Zamyslete se a řekněte si, zda je tohle normální. Po lidech mají přijít roboti a to se taky stane, protože my lidé nebudeme chtít zánik, a tak se vymyslí roboti, kteří budou přežívat bez ničeho... tenhle článek nebude existovat a my také ne., Ale to jsem extrémně odbočila.
No radši se nebudu opět rozepisovat... :D Snad vás článek inspiroval k lepšímu životu. Nemarněte svůj čas, protože nebude čekat věčně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 23. února 2018 v 9:09 | Reagovat

Držím ti palce, by se ti z titulní strany rubliky Téma týdne dostalo dost lidí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama